Hakkımızda

İhtiyaçlarınıza özel tasarlanmış hizmetlerimiz aracılığıyla, işinizi geliştirmenize yardımcı oluyoruz. Ekibimizin uzmanlığı ve yenilikçi yaklaşımı sayesinde, size en iyi sonuçları sunmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Airup olarak yenilikçilik uygulama ilkeleriyle kendimizi geliştiriyoruz ve sizleri de geliştirmek adına sizlerle buluşuyoruz.

Misyonumuz

Sizleri sektörünüzde rakip firmalardan öne çıkarmayı, gelişmiş ve yenilikçi bakışımızla daha yukarıya taşımakta yardımcı oluyoruz. Müşterilerimizi dinleyerek, anlıyor ve ve sorunlarına kalıcı çözümler ile ilerleme sağlıyoruz.

Hakkımızda

AirUp olarak, dijital dünyanın dinamikleriyle iç içe geçmiş bir ekip olarak, markanızı sıra dışı bir dijital deneyime taşımayı hedefliyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana, yaratıcılığın sınırlarını zorlayarak, teknolojinin gücünü en üst düzeyde kullanarak, iş ortaklarımızın büyümesine ve başarısına katkı sağlamaktayız.Biliyoruz ki, her marka kendine özgü bir hikaye anlatır ve bu hikaye, başarıya giden yolda önemli bir rol oynar. Biz de markanızın bu hikayesini anlamak ve en iyi şekilde iletmek için çaba harcıyoruz. İşimizin merkezinde, sizin işinizi anlamak ve ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunmak yer alıyor. AirUp ekibi olarak, farklı alanlardan gelen uzmanlarımızın bir araya gelmesiyle oluşturduğumuz güçlü bir sinerji ile çalışıyoruz. Web tasarım, yazılım geliştirme, SEO, Google reklamları, sosyal medya yönetimi ve itibar yönetimi gibi farklı disiplinleri bir araya getirerek, markanızın dijital varlığını en üst seviyeye taşıyoruz.

Fikrinizi Danışın
Rapor ve İşlem Takvimi Oluşturalım
Projeye Başlayalım

Memnun müşterilerimize sizi de yazmamızı ister misiniz?

Ekipteki etkileşim sorunsuz ve keyifliydi.

Ekipteki etkileşim sorunsuz ve keyifliydi. işletmemiz için yeni bir profesyonel web sitesi oluşturdular ve bizi yansıtan gayet güzel bir iş çıkardılar. Diğer rakip firmalardan bizi öne çıkaran SEO faktörü var. Seo konusunda gerçekten detaylı çalışan yurtdışı için anahtar kelimelerin her şeyine kadar titiz çalışan bir firma. Teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Muhammed Dalkılıç
Ne kadar öne çıkarılabilir görmüş olduk

Birçok rakibimiz olan bir alanda detaycı ve analizci bir seo ile ne kadar ileri gidilebilir, ne kadar öne çıkarılabilir görmüş olduk ilerlememizle. Global çalışmalarımızı da kendileriyle gerçekleştirmeye hazırlanmaktayız.

Fırat Serüven
Airup işinde iyi olan...

Airup işinde iyi olan, seo ve web sitesi konusunda kendini aşmış bir firmadır. Yaptırmış olduğumuz işlerin ve beraberliğinin sonucunda bize getirisi güzel oldu. Kendileriyle çalışmaktan memnunuz. Uzman ekibiyle işimiz güvende.

Fuat Çağlayan
Büyük veya küçük bir başlangıç atmak isterseniz

Büyük veya küçük bir başlangıç atmak isterseniz, tercih etmeniz gereken bir firma. Reklamlarımızı, sosyal medya yönetimimizde analiz ve raporları, ürünlerin en kaliteli şekilde hizmet vermek istediğimiz kitleye ulaştırılmasını sağlamaktadırlar.

Erkan Vural
Call Now Button